21 Köprü izle 2019

-

21 Bridges

21 Köprü izle 2019
Kitlesel bir komploya karşı dürüst bir polis memuru hakkında bir aksiyon filmi. Polis memuru Andre Davis'in (Chadwick Boseman) omuzlarında önemli bir görevi vardır: Polis arkadaşlarını öldürenlerin peşine düşer. Bir gün Davis, bir kokain çatışmasında vurulan sekiz polisin cinayetini araştırmakla görevlendirilir. Uyuşturucu kontrol departmanından Dedektif Frankie Burns (Sienna Miller), adamın yardımına gelir. İşin püf noktası, kahramanların zaman açısından son derece sınırlı olmasında yatıyor: sadece birkaç saatleri var. Ardından Andre Manhattan'ı engellemeye karar verir.

Arsa

Soygun teşebbüsünde sekiz polis memuru öldürüldü ve polis memuru Andre Davis'in onları yakalaması bir onur meselesi haline geldi. Kara Panter'den daha iyi kim - aktör Chadwick Boseman - geceleri New York ormanında suçluları avlayabilir? "Yenilmezler" kardeşler Russo'nun yaratıcıları değilse, Manhattan'ı dış dünyadan nasıl etkili bir şekilde ve büyük ölçekte keseceğini herkesten daha iyi kim bilebilir? Bu hikayenin kahramanlarının neye bulaştıkları hakkında hiçbir fikirleri yoktu, ancak her dakika bahisler artıyor ve oyuncu sayısı sadece artıyor.

Yönetmen Brian Kirk'e göre, kovalamaca filmlerini her zaman sevmiş ve ilham almıştır. Her zaman başka bir tür sinemayla karşılaştırılamayacak bir dürtüleri vardır ve kahramanlar her zaman önemli ahlaki ikilemlerle karşı karşıya kalırlar. "21 Köprü", türünün en iyi geleneklerinde yasaları çiğneyenleri yargılamak için dizginlenmemiş enerjiyle dolu. Ama aynı zamanda, tamamen tür sinemanın yeni, önceden bilinmeyen bir yönden ortaya çıkması Kirk için önemliydi. Manhattan'ı "kilitleme" fikri, görünüşteki sadeliği ve konseptinin yanı sıra onu birinci sınıf bir manzara olarak sunma yeteneği nedeniyle Kirk'e hitap etti. Boseman'ın kendinden emin ve hızlı bir şekilde oynadığı kahraman, aşırı durumlarda kararlar verir ve yoldaşlarının katillerine karşı acımasızdır.

İzleme Nedenleri

▪ Çarpıcı bir ana karakter.
▪ Beklenmedik olay örgüsü hareketlerine sahip dinamik bir aksiyon filmi.
▪ Marvel Universe yıldızı Chadwick Boseman ve Sienna Miller'ın rol aldığı Casanova (2005), Cobra Throw (2009) ve Sniper (2014) filmlerinde oyuncu.
▪ Game of Thrones ve Dexter gibi hit dizilerin bölümlerini yöneten TV yönetmeni Brian Kirk'ün ilk filmi.

İlginç Gerçekler

▪ Filmin adı 17 Köprü idi.
▪ Filmin adı, Manhattan'a gidip gelmenin yollarının sayısıdır. Ama gerçekte 17 köprü var, diğer dördü tünel.
▪ Çekimler New York ve Philadelphia'da yapıldı.
▪ İspanyol gişesinde filmin adı “Manhattan'dan Kaçış Yok” idi ve İtalyanca'da adı suçun işlendiği şehrin adı olarak değiştirildi.
▪ Chadwick Boseman, 21 Köprü'nün yapımcılığını üstlenen Anthony ve Joe Russo kardeşlerle zaten işbirliği yaptı. Boseman, her ikisi de Russo kardeşlerin yönettiği Captain America: Civil War, Avengers: Infinity War ve Avengers: Endgame filmlerinde rol aldı.
▪ Oyuncular Chadwick Boseman, Taylor Kitsch ve JK Simmons daha önce Marvel Universe filmlerinin setinde birlikte çalıştılar.
▪ Boseman röportajlarında Russo kardeşlerin kendisine Avengers: Infinity War galasından önceki gece 21 Bridges senaryosunu getirdiklerini açıkladı. Boseman, yaratıcıları ona yeni bir rol teklif ederse, kahramanının Yenilmezler'de gerçekten ölüp ölmediğine dair bir şakayla onları karşıladı.
▪ Kirk'ün filminde Polis Şefi Spencer'ı canlandıran aktör Keith David, Marvel çizgi romanlarından uyarlanan Fantastik Dörtlü (1994-1996) animasyon serisinde süper kahraman Kara Panter'i seslendirdi. Chadwick Boseman, Ryan Coogler'in 2018 filminde Kara Panter oynadı.

16+ 16 yaş üstü çocuklar için
Diğer cihazlarda "21 Köprü" filmini izleyin
Kitlesel bir komploya karşı dürüst bir polis hakkında bir aksiyon filmi
Amerika Birleşik Devletleri · 99 dk.
Dil:Türkçe Dublaj
Kalite:1080p Full HD
YIL:2019
TÜR:Aksiyon , Gerilim , Drama , Suç Filmleri
ÜRETİCİ:Brian Kirk
OYUNCULAR:Chadwick Boseman , Sienna Miller , Taylor Kitsch , J.K. Simmons
  •  Süre: 99dk Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 141
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı