1.0
Toplamda 1 oy verildi.
Bu içerik Yetişkinlere özel bir içeriktir. Lütfen 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulayınız!

Fallo izle 2003 erotik film izle

-

Fallout

Fallo izle 2003 erotik film izle
+18
Tinto Brass - İtalyan erotik sanatının ustası geri döndü! Yalanlar, hile, ihanet ve yaramazlık - FALLO! yeni nesil kadınların cinsellik zevkleri ve erotizmi üzerine kurulu altı hikayeden oluşan bir koleksiyon.
Fallo! Tinto Brass tarafından yazılan ve yönetilen 2003 İtalyan filmidir. Film, İngilizce olarak Do It! (Fallo'nun İngilizce çevirisi!) Ve Özel. [1] Bir dizi 6 bağımsız vinyetten oluşur.
Vinyetler [değiştir]

1) ALIBI:
Cinzia (Sara Cosmi), Kazablanka'da kocasıyla yedinci evlilik yılını kutlar. Hikaye, kocanın Cinzia'nın jinekoloğunun ziyaretini seksi bir dokunuşla yeniden anlatmasıyla başlar. Daha sonra kocası, bir otel çalışanı olan Ali ile seks yapması için düzenlemeler yapar. İsteksiz bir Cinzia'ya her şeyin doğal olarak gerçekleşeceğini garanti eder ve hem kocanın hem de Ali'nin Cinzia ile seks yapmasına yol açar.

2) MONTAGGIO ALTERNATO:
Stefania (Silvia Rossi), kocasının Erika (Federica Tommasi) ile ilişkisi olduğunu öğrenince öfkelenen seçkin TV haber sunucusu Luigi'nin (Andrea Nobili) karısıdır. Televizyon yönetmeni Bruno'da (Max Parodi) yeni bir sevgiliyle tanışır. Federica Tommasi'ye kısa parmak girişi ve Andrea Nobili'de oral seks içeren bir sahne içerir. [2]

3) 2 CUORI & 1 CAPANNA:
Tatlı Katarina Alto Adige (Raffaella Ponzo), küçük bir Tirol konukevinde Alman dominatrix sapık Frau Bertha (Virginia Barrett) ve onun erkek kölesiyle tanışması için cömertçe ödenir. Plan, kendi restoranını açabilmeleri için erkek arkadaşı Napoliten şef Cyrus (Stefano Gandolfo) tarafından hazırlandı.

4) BOTTE D'ALLEGRIA:
Raffaella (Angela Ferlaino), kocasını, bazıları çok tuhaf olan işleriyle ilgili hikayeleriyle eğlendiriyor. Kocası bundan hoşlanıyor ve onu sürekli aldatmaya teşvik ediyor.

5) HONNI SOIT QUI MAL Y PENSE:
Güzel Cap d'Agde köyünde, Anna (Maruska Albertazzi), Bayan Helen (Grazia Morelli) ve kocası İskoç hicivci Bay Noel (Antonio Salines) ile keyifli bir şekilde eğleniyor.

6) DIMME PORCA CHE ME PIAZE:
Venetian Rosy (Federica Palmer) kocasıyla birlikte Londra'da balayına çıkmaktadır ve halka açık yerlerde seks yapması gerektiğine dair bir cüret etmeyi kabul eder.

Ana kadro [değiştir]
Ülke: ABD - AB
Tür: Dram | Romantizm | Yetişkin
Yıl: 2003
Çalışma Süresi: 90 dk - Filmler
Kalite: HD
Oyuncular: Sara Cosmi | Massimiliano Caroletti | William De Vito
Yönetmen: Tinto Brass
  •  Süre: 86 Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 526
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 1
  • 720P
Yorum Alanı