5.0
Toplamda 0 oy verildi.

Focus izle 2015

-

Focus

Focus izle 2015
Parlak Will Smith'in (Siyah Giyen Adamlar) başrolde olduğu suç trajikomedisi.

Yasadışı faaliyetlerin kaygan yamacına zar zor girmiş genç bir kıza aşık olan bir anne dolandırıcı hakkında büyüleyici bir hikaye. Ancak iki suçlunun sevgisi, suç dünyasında romantizmin yeri olmadığı ortaya çıktığında tehdit altındadır.

Konu

Suç dünyasında romantizmin yeri var mı? Jess (Margot Robbie) çok zeki ve çekici bir kızdır. Çok güzel ve kurnaz ama doğal niteliklerini barışçıl amaçlar için kullanmayı planlamıyor. Tek istediği şey servet. Kız, son ana kadar inanılmaz derecede şanslı olan hevesli bir dolandırıcıdır.

Ama bir gün Jess, Nick'le (Will Smith) tanışır. Suç dünyasını çok iyi bilen profesyonel bir dolandırıcıdır. Tecrübeli bir hırsız, genç arkadaşına gelecekte ona yardımcı olması gereken birkaç ders gösterir. Nick, ekibine yetenekli bir dolandırıcı getirmeyi planlar. Ancak aralarında romantik duygular alevlenir.

Nick, Jess'in yeteneklerini değerlendirmek için onun için bir test düzenler ve onu çok etkili bir kişinin dahil olduğu tehlikeli bir işe çeker. Kız testi geçecek mi? Ve yetenekli dolandırıcılar arasındaki duygular nasıl ortaya çıkacak?

İlginç gerçekler

▪ Yönetmenler Glenn Ficarra ve John Recua da bu projenin senaristleri oldular.
▪ Omid Jalili ve Artie Lang'a Farhad rolü teklif edildi. Ancak her iki oyuncu da çekimlere katılmayı reddetti.
▪ Ryan Gosling projeden ayrıldığında, Brad Pitt'e başrol önerildi, ancak o reddetti. Ben Affleck'e de bir teklif yapıldı. Ancak, tutarsız programlar nedeniyle seti terk etmek zorunda kaldı.
▪ Margot Robbie, annesi Sari ile birlikte Will Smith'e yüzme öğretmek zorunda kaldı.
▪ Gentleman Thief olarak bilinen Apollo Robbins, gerçek yankesici hareketleri sahnelemek ve oyuncuları eğitmek için getirildi.
▪ Kristen Stewart, Jess rolünden vazgeçmeye zorlandı. Kararını Will Smith'le olan çok büyük yaş farkıyla açıkladı.
▪ Jess rolü için Michelle Williams, Emma Stone, Rose Byrne, Olivia Munn, Jessica Biel düşünüldü. Ama Margot Robbie tarafından oynandı.
▪ Proje New Orleans ve Buenos Airos'ta çekildi.
▪ Margot Robbie oyuncu kadrosuna davet edildiğinde Hırvatistan'da bir adada tatil yapıyordu. 20 dakika içinde oyuncu hazırlandı ve havalimanına gitti. 6 saat sonra Fransa'daydı ve 6 saat sonra New York'taydı. Uçuş sırasında oyuncu valizini kaybetti, bu yüzden zamanında geldiği oyuncu kadrosunda Margot kendini basit bir tişört ve şortla makyajsız buldu. Ancak Will Smith, Queens'ten seyahat ettiğini iddia ederek gecikti. Robbie buna Hırvatistan'dan hiç uçtuğunu ama geç kalmadığını söyledi. Büyük ölçüde bundan dolayı rolü aldı.

Filmdeki hatalar

Dikkat edin, spoiler!
▪ Farhad'ın bir yaz kafesinde Jess'e Nikki'nin onsuz nasıl acı çektiğini anlattığı sahnede, kızın elinde görünen ve kaybolan bir bardak var.
▪ Ana karakterler deneyimli sahtekarlar olduğu için terminolojide kesinlikle karıştırılmamalıdır. "Kaydırma veya kaybolma" oranı, önceki orana eşdeğerdir ve iki katı kadar yüksek değildir.

Çevrimiçi sinemamızda Will Smith ile muhteşem macera komedisi "Focus" u izleyin: mükemmel FullHD (1080) kalitesi, en saf ses ve reklamsız. Filmmex ile suç dünyasını içeriden tanıyın!
Aşk ya da aldatma - hangisini seçeceksiniz?
Amerika Birleşik Devletleri · 104 dk.
Dil:Türkçe Dublaj
Kalite:1080p Full HD
YIL:2015
TÜR:Komedi
ÜRETİCİ:Glenn Ficarra , John Recua
OYUNCULAR:Margot Robbie , Will Smith , Rodrigo Santoro , Robert Taylor , Gerald McRaney
  •  Süre: 105dk Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 39
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı