Gentlemen – Beyler izle (2019)

-

The Gentlemen

Gentlemen – Beyler izle (2019)
Matthew McConaughey, Colin Farrell ve Hugh Grant size en kirli şeylerde bile kirlenmekten nasıl kaçınılacağını gösteriyor. Guy Ritchie'nin kahramanları yerleşti, ancak yeteneklerini kaybetmedi. Şimdi genç nesile, huylu beyler ve takma adlar takılan gangsterler hakkında bir suç komedisinde rehberlik ediyorlar. Mickey Pearson (Matthew McConaughey) gelişen ve inanılmaz derecede pahalı bir işletmenin sahibidir. İngiliz lordlarının desteğiyle 18 gizli kenevir çiftliği donattı. Mickey'nin sahip olmadığı tek şey iyi bir isim ve bu uğruna yerleşmeye, kendine bir mülk satın almaya ve emekli olmaya hazır. Ancak bir alıcı bulur bulmaz, sorunlar mantar gibi büyümeye başlar: gazeteciler, mafyacılar, sorunlu yavrularıyla lordlar ve hatta avlu serserileri bile anlaşmayı bozmaya çalışır.
Okko, binlerce popüler film, dizi ve en son yeniliktir. Rusça veya altyazılı profesyonel seslendirme ile "The Gentlemen - Beyler izle" (2019) filmini çevrimiçi olarak mükemmel kalitede (Full HD 1080) izleyin.
İmbd Puanı:8.7
Ülke:USA
Yıl:2019
Süre:120 dak.
YIL:2020
TÜR:Aksiyon , Komedi , Suç Filmleri
ÜRETİCİ:Guy Ritchie
OYUNCULAR:Matthew McConaughey , Charlie Hunnam , Michelle Dockery , Jeremy Strong , Colin Farrell , Henry Golding , Tom Wolfe , Hugh Grant
Yorum Alanı