5.0
Toplamda 0 oy verildi.

Kaçakcı izle 2018

-

The Mule

Kaçakcı izle 2018
Amerikan tarihindeki en eski uyuşturucu kuryesinin gerçek hikayesine dayanan Oscar ödüllü Clint Eastwood suç draması.

Earl Stone (Clint Eastwood) sıradan, fakir bir yaşlı adamdır. Zaten 80 yaşın üzerinde, kendi işi iyi gitmiyor ve akrabalarıyla ilişkiler çoktan boşa çıktı. Earl, biraz para kazanmak için şoför olarak işe girer. Zamanla yaşlı adam, uzun süre parmaklıkların arkasında kalabileceği bir valiz taşıdığını fark eder ...

Konu Konu

, Kore Savaşı gazisi 87 yaşındaki Earl Stone'a odaklanır. Orta yaşlı bir adamın hayatı başarısız olarak adlandırılabilir: karısı uzun süredir onunla ilgilenmiyor ve çocuklar yaşlı ebeveynlerin varlığını tamamen unutmuşlar. Earl'ün küçük işletmesi de çöküşün eşiğinde. Bir adam çaresizce bir şekilde geçimini sağlamak için seçenekler arıyor.
88 yaşındaki Clint Eastwood, bir uyuşturucu kartelinin hizmetinde bir çiçekçiyi oynuyor
Amerika Birleşik Devletleri · 116 dk.
Dil:Türkçe Dublaj
Kalite:1080p Full HD
YIL:2018
TÜR:Gerilim , Drama , Suç Filmleri
ÜRETİCİ:Clint Eastwood
OYUNCULAR:Bradley Cooper , Clint Eastwood , Manny Montana , Taissa Farmiga , Michael Peña
Aniden, Earl'e şoför olması teklif edilir. Mutlu yaşlı adam tereddüt etmeden aynı fikirde. Ancak çok geçmeden Stone pek de sıradan olmayan malları taşıdığını anlamaya başlar. Büyükbabamın etkili Meksikalı kartel Sinaloa için uyuşturucu kuryesi olarak işe alındığı ortaya çıktı. Earl'ün kusursuz itibarı ve saygıdeğer yaşı, yalnızca işverenlerinin eline geçer. Bir adam, polis arasında şüphe uyandırmadan uyuşturucuyu başarıyla taşıyor, bu da suç patronlarının gözünde kendi değerini artırıyor. Ancak Stone aynı anda iki sorunu birden üst üste yığdığında durum büyük ölçüde değişiyor: Bir adam içindeki kartelin parçalanmasına dahil oluyor ve yine de sert DEA ajanı Colin Bates (Bradley Cooper) avını başlatıyor ...

İlginç gerçekler

▪ Parlak Clint Eastwood, filmde sadece önemli bir rol oynamakla kalmadı, aynı zamanda bir yönetmen olarak da rol aldı. Bu en son "Gran Torino" (2009) filminin setindeydi.
▪ Filmin senaryosu, Sam Dolnik'in New York Times Magazine'de yayınlanan "90 Yaşındaki Sinaloa Karteli Uyuşturucu Kurye" adlı gerçek bir gazete makalesine dayanıyordu.
▪ Clint Eastwood, The Drug Courier'deki ana karakterdeki durumun öğretici olduğunu belirtti. Eastwood, "Earl’ün aile hayatındaki başarısı mütevazı olmaktan öte bir şeydi, ancak kendini kandırdı ve başkalarına ailesiyle nasıl iletişim kuracaklarını öğretti" diyor. "Şimdi sevdiklerinin sevgisine geri dönmek istiyor ama bunu yapmak zor." İronik bir şekilde, Stone'un yaşam yolu Bradley Cooper'ın karakterini izler. Kahramanlar çaprazlandığında benzer hatalar yaptıklarını anlarlar.
▪ Uyuşturucu kartelinin kapağı olan lastik dükkanının çekimi için, resmin yaratıcıları New Mexico'ya gelen ziyaretçilerdi ve Latona'nın devasa konağı Las Cruces'te bulundu. Ev, bir mafya durumuna uyacak şekilde zengin bir şekilde dekore edilmişti. Filmdeki

Hatalar

▪ Earl Stone, filmin başında bir Hizmet Madalyası alır. Binanın yakınındaki otoparkta, 2005 yılında bulunmayan çok sayıda araba görebilirsiniz.
▪ Kahramanın bir uyuşturucu kuryesi olarak ilk yolculuğu sırasında, film ekibinin sahneyi filme almak için otobanda nereye gitmeyi bıraktığını yukarıdan görebilirsiniz.

Sizi çevrimiçi sinemamızda karizmatik Clint Eastwood ve büyüleyici Bradley Cooper ile suç dramını izlemeye davet ediyoruz: FullHD kalitesi, stereo ses ve reklamsız. Filmmex ile en eski Amerikan uyuşturucu kuryesinin gerçek hikayesini öğrenin!
  •  Süre: 117dk Dakika
  • Ülke: ,
  • İZLENME: 28
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
  Etiketler:
Yorum Alanı