Küçük Adam izle 2006

-

Little Man

Küçük Adam izle 2006
Aile hayatının beklenmedik zorluklarını anlatan "Mahallenizde meyve suyunuzu içerken South Central'ı tehdit etmeyin" filminin yaratıcısından hicivli bir komedi. Calvin Smith hapisten yeni çıkmış bir haydut, hırsız ve cüce. Ortağı Percy ile birlikte yeni bir iş planlıyor. Elması çalıp müşteriye teslim etmeleri gerekiyor. Bunun için, Percy'nin ilk rap albümünü kaydedebileceği söz verilen parayı alacaklar. Birlikte bir kuyumcu soyarlar ve kraliyet elmasını çalarlar. Calvin polislerden saklanmaya çalışırken, Vanessa'nın yanındaki kadının çantasına bir parça mücevher atar. Çift eve döner ve kısa süre sonra kapısının altında bir bebek bulur. Vanessa ve Daryl uzun zamandır bir çocuğun hayalini kurdular ve hemen kendi başlarına kalıyorlar. Calvin çalınan elması ve söz verilen parayı alabilecek mi? Yoksa Vanessa ve Daryl'in aşkı onu yeni bir insan mı yapar?

Konu

Vanessa ve Daryl uzun zamandır bir çocuğu hayal ediyorlardı. Aksine, çoğunlukla Daryl bir çocuğun hayalini kurar. Vanessa işte terfi alır ve çocuğun kariyerini mahvedeceğinden çok korkar. Onlarla birlikte Vanessa'nın babası evde yaşıyor ve sürekli tartışan ve Daryl ile dalga geçiyor. Ve Daryl, sırayla, ancak çocuğun gelişiyle "gerçek bir aile" olacaklarına inanıyor. Bu nedenle Vanessa ve Daryl kapılarının önünde bir bebek bulduklarında, onu yanlarında tutmaya karar verirler. Kuruluştan şüphelenen tek kişi Vanessa'nın babasıdır. Ve boşuna değil - sonuçta, aslında, bebek hiç de çocuk değil, Calvin adında yetişkin bir cüce adamdır.

Calvin Smith, ortağı Percy ile birlikte çalışan bir gangster ve hırsızdır. Percy, Bay Walken için çalışır ve ondan, mücevher dükkanından kraliyet elması çalmak ve Walken'e getirmek için bir görev alır. Ancak haydutların soygunu plana uygun gitmedi ve Calvin mücevherleri Vanessa'nın çantasına "atmak" zorunda kaldı. Bay Walken, Percy'den elması bir an önce ona getirmesini ister, aksi takdirde o ve Calvin'in başı ciddi bir belaya girer. Bu arada, hiç görmediği sevgi ve ilgiyle çevrili olan Calvin, yavaş yavaş bir bebek rolüne alışmaya başlar."Yaramaz" filminin yönetmenliğini ünlü Amerikalı aktör ve senarist Keenen Ivory Wayans, hicivli komedi "Güney Merkez'i mahallenizde içerken tehdit etmeyin." Keenen Ivory, kardeşleri Damon Wayans ve Marlon Wayans ile birlikte kendi özel türünde başarılı yetişkin komedisini yarattı. Hicivli, belirsiz, dokunaklı mizah ve diğer filmlere göndermelerle dolu.

İzleme Nedenleri

▪ Vanessa Edwards'ı canlandıran Aktris Kerry Washington, BET Ödülü'nde En İyi Kadın Oyuncu dalında aday gösterildi.
▪ Film, MTV Film ve TV Ödülleri'nde En İyi Öpücük dalında aday gösterildi.
▪ Film, BMI Film & TV Ödülleri'nde En İyi Müzik Ödülü'nü kazandı.

İlginç gerçekler

▪ Calvin (Marlon Wayans) ile sahneler iki kez çekildi. Başlangıçta sahneler cüceler Linden Porco ve Gabriel Pimentel ile çekildi. Daha sonra sahneler yeşil bir arka plana karşı yeşil bir takım elbise içinde Marlon Wayans ile çekildi. Daha sonra, bilgisayar teknolojisinin yardımıyla, Marlon'un kafası küçük bir vücuda "tutturuldu".
▪ Percy'nin "Butcher Shop" şarkısı, Calvin hakkında şaka yaptığı "Candy Shop" şarkısına dayanıyor.
▪ "Naughty" filminin konusu, "Tom ve Jerry" adlı çizgi filmin "Baby Butch" adlı bir bölümünü ve Bugs Bunny hakkında "Baby Butch" adlı kısa bir filmi yansıtıyor. Buggy Bunny ". Her iki çizgi filmde de kısa, bebek benzeri bir gangster kendini öksüz bir çocuk kılığına sokar.
Spoiler uyarısı!
▪ Calvin kupayı bir hokey oyuncusuna fırlattığında, kupa boştur. Ama Calvin kadehle hokey oyuncusuna vurduğunda, içinde buz bulunur.
▪ Büyükbaba kahvaltı ettiğinde tabağında bir dilim portakal belirir ve kaybolur.
▪ Calvin muayene edildiğinde, doktor karnındaki yaranın apandisitten kaynaklanabileceğini not eder. Ancak apandisit izi sağ tarafta olmalı ve solda Kalvin'de olmalıdır.
▪ Calvin hapisten çıktığında büyük bir gölge düşürür. Ama yanındaki gardiyanlar gölgede kalmadı.
Orjinal:Küçük Adam - Little Man
Dil:Türkçe Dublaj
ABD, Kanada 98 dk.
Kalite:1080p Full HD
YIL:2006
TÜR:Komedi , Suç Filmleri
ÜRETİCİ:Keenen Fildişi Wayans
OYUNCULAR:Marlon Wayans , Sean Wayans , Kerry Washington , John Witherspoon , Tracey Morgan
  •  Süre: 98dk Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 205
  • BEĞEN: 4
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
  Etiketler:
Yorum Alanı