Merkezi İstihbarat izle 2016

-

Central Intelligence

Merkezi İstihbarat izle 2016
"The Bouncers" ve "We are the Millers" filmlerinin yaratıcısından harika bir casus komedi.

Okulun en sevilmeyen çocuğu, yalnızca basketbol takımının lideri Calvin tarafından desteklenen Bob'du. Ancak 20 yıl sonra eski sınıf arkadaşları buluşur ve birlikte tehlikeli bir casus bulmaları gerekecek.
Konu
Lise günlerinde Calvin (Kevin Hart) sert adamdı ve basketbol takımının 1 numaralı yıldızıydı ve Bob Stone (Duyan Johnson) şişman bir inek ve ezikti. İkincisi sürekli zorbalığa uğradı ve güldü. Hiç arkadaşı yoktu. Sınıf arkadaşları onu herkesin görmesi için sık sık alay konusu yaptı. Onu destekleyen tek kişi Calvin'di.

Ancak kahramanlar okuldan mezun olalı 20 yıl geçti ve tekrar buluşuyorlar. Stone sınıf arkadaşını bir sosyal ağ aracılığıyla buldu ve bu isteği beğendi. Yıllar geçtikçe, dramatik bir şekilde değişti ve eski yumuşaklıktan hiçbir iz yok. Şimdi bir kas dağına benziyor ve Calvin sıradan bir çalışan oldu. Yetişkinlikte popülerlik onu beklemiyordu.

Bob toplantıda artık bir CIA ajanı olduğunu söylüyor. Araştırması için, olağanüstü matematiksel yetenekleri sayesinde gizli kodları çalan casusun yakalanmasına yardımcı olabilecek eski bir sınıf arkadaşına ihtiyacı var. Bu işbirliği nereye varacak?

İlginç Gerçekler

▪ Melissa McCarthy filmde bir kamera hücresi rolü oynadı. Ancak adı jenerikte yok.
▪ Dwayne Johnson için bu film, ikinci casus komediydi. Bu türden ilk çalışması "Beyinlerinizi Alın" (2008) projesiydi.
▪ Kevin Hart, Dwayne Johnson'dan 45kg daha hafif ve 33cm daha kısadır.
▪ 1996 Universal Pictures ve Warner Bros. bu film ilk ortak projeydi.
▪ Filmde "The Barber Shop" (2002) filmine bir gönderme var. Kevin Hart karakteri tarafından anılmaktadır. Bu filmde oyuncu ve rapçi Ice Cube başrolde. Bu arada Kevin Hart, onunla birlikte "Miami Misyonu" (2016) devam filminde ve "Birlikte Yolculuk" (2013) filminde rol aldı. Dikkat

filmindeki hatalar

, spoiler!
▪ Karakterler 20 yıl sonra okula geldiklerinde geçmişte duvarlardaki tüm afişler ve duyurular aynı kalıyor. Bu, eğitim kurumunun filmin başında gösterildiği şekilde değerlendirilebilir.
▪ Kevin Hart'ın karakterinin Aaron Paul'un karakterine tabanca atmak istediği sahnede, aniden cephanesi biter. Sonra silahı düşmana fırlatır. Onu alır ve yeni bir mağaza açar. Kol yere düşüyor. Ancak bu, ancak ateş edildikten sonra gerçekleşmiş olmalıydı.
▪ Yakın çekimler, öğrencilerin stantlarda hiçbir şey tutmadıklarını açıkça gösterir. Ancak kamera uzaklaştığında, şaşırtıcı bir şekilde çoğunun posteri var.
▪ Calvin, fotokopi makinesine kahve döküyor. Lekeyi gizlemek için çöp tenekesi ile örtüyor. Ancak çerçeveyi değiştirdiğinizde, vazonun orijinal yerinde olduğu anlaşılır.
▪ Bir garson, barda arkadaşlarına yaklaşır. Boynunda inci bir zincir var. Tüm sahne boyunca, aşağıda ve yukarıda görünüyor.
▪ Dövüşten sonra, Calvin ve Bob bardan ayrılır. Aynı zamanda, bir adamın yaklaştığı arka planda bir bekçi durur ve konuşmaya başlarlar. Ancak planı değiştirdiğinizde, gardiyan ve kişiyle olan durum tekrarlanır.
▪ Bob, yangın söndürme sistemine dar tarafı aşağı gelecek şekilde bir kravat asıyor. Ancak kundaklama sırasında, kimse kravat dokunmasa da geniş taraf aşağı sarkar.
▪ Psikoloğun ofisinde masanın üzerinde bir defter ve üstünde bir kalem vardır. Ancak açıyı değiştirdiğinizde kalem kaybolur ve dizüstü bilgisayar tamamen farklı bir tarafta yer alır.

Sizi çevrimiçi sinemamızda Roneson Marshal Thurber'ın "Spy One and a Half" adlı Amerikan komedisini izlemeye davet ediyoruz: yüksek kaliteli Full HD (1080) görüntüler, harika ses ve reklamsız. Filmmex ile casusları yakalayın.
Dünyayı Kurtarmaya Çalışıyorlar: Baby Hart ve Rock Johnson
Orjinal:Merkezi İstihbarat - Central Intelligence
Amerika Birleşik Devletleri 107 dak.
Dil:Türkçe Dublaj
Kalite:1080p Full HD
YIL:2016
TÜR:Aksiyon , Komedi , Suç Filmleri
ÜRETİCİ:Rawson Marshall Thurber
OYUNCULAR:Dwayne Johnson , Kevin Hart , Amy Ryan , Daniel Nicolet , Jason Bateman
  •  Süre: 107dk Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 117
  • BEĞEN: 2
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı