Sibyl izle 2019

-

Sibyl

Sibyl izle 2019
Açıklama
Psikolojik gerilim, Cannes Film Festivali adayı. Sybil, uzun süredir devam ettiği hayali olan yazar olmak için pratik yapmaktan vazgeçmek üzere olan başarılı bir psikoterapisttir. Kariyerinden ayrılmadan önce, son hastayı - genç oyuncu Margot'u almayı kabul eder. Kızın ifşaatları Sybil'e bir roman yazması için ilham verir, ancak yavaş yavaş bir dinleyiciden Margot'un hikayesinin bir parçası olur.

Arsa

Resmin ana karakteri Sybil (Virginie Efira), başarılı kariyerini yazmak uğruna bir psikoterapist olarak bırakmaya karar verir: Bir zamanlar edebiyat okudu ve yine hayalini gerçekleştirmek istedi - iyi bir roman yazmak. Bir gece ağlayarak ondan yardım isteyen bir yabancıdan bir telefon alır. Sybil bir istisna yapmayı ve kızı son hastası olarak kabul etmeyi kabul eder. Yabancı, çekim partneri ünlü aktör Igor'dan (Gaspar Ulliel) hamile olan kalkınan bir oyuncu Margot (Adele Exarcopoulos) olduğu ortaya çıktı. Margot, çocuğunu bırakıp bırakmayacağından şüphe ediyor, çünkü hamile kalmak, filmde uzun zamandır beklenen bir rolü kaybetmek anlamına geliyor ve sevgilisi ona yardım etti. Durum, filmin çekileceği yönetmen Mika Sanderson (Sandra Hüller) ile daha da kötüleşiyor. - bu, doğmamış çocuğunun babasının karısı. Sybil, hastasının hikayesiyle doludur, romanı için büyük bir komplo kurar ve hatta Margot'un Igor'un psikolojik bir portresini oluşturmak için çekimin gerçekleştiği adaya gitme isteğini kabul eder. Adaya gelen Sybil, sette hüküm süren tutku atmosferine dalar ve beklenmedik bir şekilde kendisi için bir aşk dramasına katılır.

İzlenme nedenleri

▪ The Seduction, Cannes Film Festivali'nde Altın Palmiye adayıdır.
▪ Margot'u canlandıran Adele Exarchopoulos, Festival de Cannes'da iki kez Altın Palmiye ödülü ve En Çok Umut Vadeden Kadın Oyuncu dalında César ödüllüdür. İzleyici tarafından partneri Lea Seydoux olduğu "Adele'nin Hayatı" filmindeki başrol ile tanınıyor.
▪ Zamanımızın en ünlü Fransız oyuncularından biri olan Igor rolünün oyuncusu Gaspard Ulliel, Cesar Ödülü'ne beş aday göstermiş ve bu iki ödülün sahibidir. Oyunculuk çalışmaları arasında Monica Bellucci ve Vincent Cassel ile birlikte "Kurt Kardeşliği", Audrey Tautou ile "Uzun Nişan" ve "Paris Seni Seviyorum" gibi ünlü filmlerde rol aldı.
▪ Sandra Hüller'in yönettiği Sandra Hüller, Berlin Film Festivali'nde En İyi Kadın Oyuncu dalında Gümüş Ayı kazandı.
▪ Filmin yönetmeni Justine Trier, iki kez César Ödülü'ne ve ayrıca Altın Palmiye'ye aday gösterildi ve Berlin Film Festivali'nin galibi oldu.
▪ Gabriel'i canlandıran Nils Schneider, En Çok Umut Vadeden Erkek Oyuncu Cesar Ödülü'nün sahibi. Xavier Dolan'ın Annemi Öldürdüm ve Hayali Aşk filmleriyle tanınır.

İlginç gerçekler

▪ Çekimler Paris'te, Lyon'daki film stüdyolarında ve İtalya'nın Stromboli adasında gerçekleşti.
▪ Etienne rolünü üstlenen Paul Amy'nin büyük sinemadaki ilk çalışması, 2013 yılında Catherine Deneuve'nin başrolünü oynadığı “Sigaralar İçin” filmiydi.
▪ Justine Trier sadece filmin yönetmeni değil, aynı zamanda senaristtir.
▪ “Baştan çıkarma”, psikoterapist Sybil'i canlandıran aktris Virginie Efira ile yönetmen Justine Trier arasındaki ikinci ortak çalışma. Virginie ayrıca 2016'da başka bir Trieux filmi olan In Bed with Victoria'da başrol oynadı ve Seduction'da Edith'i canlandıran Lor Kalami'nin de rol aldı.

18+ Çocuklar için Yasak
Diğer cihazlarda "The Temptation"

Kafası karışmış iki kadın hakkında psikolojik drama
Fransa, Belçika 101 dakika
Dil:Türkçe Dublaj
Kalite:1080p Full HD
YIL:2019
TÜR:Gerilim , Dram
ÜRETİCİ:Justine Trier
OYUNCULAR:Virginie Efira , Adele Exarcopoulos , Gaspard Ulliel , Sandra Hüller
  •  Süre: 100dk Dakika
  • Ülke: ,
  • İZLENME: 774
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı