Sıkıysa Yakala izle 2002

-

Catch Me If You Can

Sıkıysa Yakala izle 2002
Genç ve hırslı Frank Ebegneil, arka bahçede yaşamanın ve sefil bir varoluşun kendisine göre olmadığına karar verir. Beceriklilik, doğuştan gelen çekicilik ve maceracılık tutkusu sayesinde, genç adam 20 yaşına geldiğinde kendisine önemli bir servet kazanmayı başarır. Adam doktorları, pilotları ve avukatları ile karıştırılıyor. FBI ajanı Karl Henretti bile, Frank'in yakalanmasının bir onur meselesi haline geldiği genç sahtekarın yetenekleriyle takdir ediliyor. Kanunun zıt taraflarında olan kahramanların her biri kendi satranç oyununu oynuyor. Burada söz konusu olan özgürlük, kariyer, parlak bir gelecek için umut. "Yapabiliyorsan Yakala Beni" (2002) filmi gerçek gerçeklere dayanıyor. Daha ilginç olanı resmi izlemek ve olay örgüsünün kıvrımlarını takip etmektir.

En iyi filmler ve en ilginç yenilikler - sizler için dünya sinemasının popüler eserlerini topladık. Artık "Yapabiliyorsan Yakala" filmini nerede izleyeceğinizi biliyorsunuz (HD 1080 ve 720) kesinlikle yasaldır. Ve net ses, Türkçe çeviri ve reklamın olmaması, kendinizi tamamen arsaya sokmanıza izin verecektir.
Amerika Birleşik Devletleri 141 dakika
Dil:Türkçe Dublaj
Kalite:1080p Full HD
YIL:2002
TÜR:Dramalar , Biyografiler , Suç Filmleri
ÜRETİCİ:Steven Spielberg
OYUNCULAR:Tom Hanks , Brian Howe , Frank John Hughes , Steve Eastin , Leonardo DiCaprio , Amy Adams , Martin Sheen , Christopher Walken , Natalie Bye , James Brolin
  •  Süre: 141dk Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 82
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 1080P
Yorum Alanı